Fiona Franchimon je nizozemská, světově uznávaná kadeřnice a zakladatelka stejnojmenné značky, která se zaměřuje na inovativní nástroje a výrobky pro péči o vlasy. Fiona, která má ve světě krásy a vlasů více než dvacetiletou zkušenost, založila v roce 2010 svůj vlastní profesionální kadeřnický salon. Její revoluční No1 Hairpin, který navrhla v roce 2017, umožňuje ženám po celém světě vytvořit krásný účes během jedné minuty. Fiona Franchimon také vyvinula řadu vlasové péče založenou na přírodních ingrediencích, která získala ocenění jen šest měsíců po uvedení na trh. Její vášeň pro inovace a použití nejlepších kvalitních přírodních ingrediencí vede značku Fiona Franchimon k úspěchu a celosvětovému uznání.

Fiona Franchimon banner

Nalezeno 8 produktů

Proč si pořídit sponku Nº1 Hairpin??

Sponka Nº1 Hairpin je nejen praktická, ale i skvěle vypadá. Vpleťte ji do svého účesu a vystavte na odiv sponku jako krásný šperk!

  1. Jedinečný design - Na první pohled jasný rozdíl! Minimalistický styl a elegantní linie vypadají krásně na každém typu účesu. Nº1 Hairpin od Fiony Franchimon v sobě spojuje v sobě krásu šperku a praktičnost pinetky.

  2. Šetří čas - nerada trávíte přliš času v koupelně? Díky sponce vytvoříte účes i za jednu minutu!

  3. Kvalitní materiály - Fiona Franchimon při výrobě používá kvalitní materiály, které nezanechávají ostré hrany a nevyblednou. Sponka je vyrobena z kvalitní syntetické pryskyřice.

  4. Snadné použití - Jedním z hlavních důvodů, proč si ženy oblíbily sponku na vlasy Fiona Franchimon Hairpin No 1, je její snadné použití. Stačí ji jednoduše připevnit k vlasům a můžete si být jistá, že bude pevně držet po celý den.

  5. Všestrannost - Sponka na vlasy Fiona Franchimon Hairpin No 1 je všestranná a může být použita pro mnoho různých typů účesů. Můžete ji použít pro elegantní upravený účes nebo pro neformální "beach waves".

  6. Originální dárek - Pokud hledáte dárek pro svou lásku, kamarádku, maminku … sponka na vlasy Fiona Franchimon Hairpin No 1 bude skvělou volbou.

  7. Návody a tutorialy - Na youtube najdete spoustu tutorialů a tipů na 100 různých způsobů účesů, které můžete se sponkou vykouzlit!

Fion Franchimon výhody

Tipy a návody

3 základní tipy při používání Nº1 Hairpin Fiona Franchimon :

  1. Sponku vždy otevírejte bokem aby nabrala správné množství vlasů do „zámku“.

  2. Ujistěte se, že vlasy, které chcete sponkou držet, jsou zakroucené. (viz návod)

  3. Nastavte sponku a posuňte ji směrem, odkud vycházejí vlasy.

Fiona Franchimon tutorialy: