• info@zpravodaj.fragranza.cz
  • Tel: +420 240 242 112

 

VIP klub Fragranza

Staňte se VIP zákazníkem a nakupujte se slevou až 50%

VIP zákazníci v naší parfumerii a na eshopu nakupují za výrazně nižší ceny, které získají na základě prokázání se VIP zákaznickou kartou a na našem eshopu www.fragranza.cz se jim VIP ceny propíší ke všem produktům po přihlášení se do svého VIP účtu. 

Jak se stát VIP Zákazníkem?

  • Hlavním předpokladem pro získání VIP účtu a zákaznické karty je, že u nás již nakupujete v kamenné parfumerii a používáte Fragranza zákaznickou kartu nebo jste registrovaný/á na eshopu www.fragranza.cz, kde ze svého účtu nakupujete. Pokud nejste registrovaný/á na eshopu nebo nakupujete bez zákaznické karty v parfumerii Fragranza, doporučujeme požádat o zákaznickou kartu, se kterou ihned nakupujete s 10% slevou všechny produkty nebo se zaregistrovat na eshopu www.fragranza.cz a nakupovat ze svého účtu. 

  • Dalším důležitým vstupním předpokladem je, že jste u nás za posledních 365 dní nakoupil alespoň za 10 000 Kč s DPH v parfumerii Fragranza ve Spálené nebo v internetovém obchodě www.fragranza.cz. (nákupy v parfumerii i v eshopu můžete sečíst)

Pokud obě dvě výše uvedené podmínky splňujete, neváhejte se nám ozvat. 
Napište nám na info@fragranza.cz s žádostí o změnu Vašeho účtu a zákaznické karty na VIP úroveň.

Naši kolegové zkontrolují, zda splňujete výše uvedené podmínky a nastaví Vám ve Vašem účtu VIP úroveň. 

Po přihlášení do Vašeho účtu v internetovém obchodě www.fragranza.cz nebo při nákupu v kamenné parfumerii budete nakupovat za VIP ceny.

V internetovém obchodě se Vám po přihlášení do VIP účtu ceny změní automaticky, v parfumerii Fragranza Vám výši slevy na konkrétní produkty sdělí personál na pokladně.

Post your comment

Fragranza.cz