• info@zpravodaj.fragranza.cz
  • Tel: +420 240 242 112

 

Ošetření Dermalogica

Ošetření Dermalogica

U značky Dermalogica® existuje pouze jedno ošetření – které je však pokaždé jiné. Pomocí jedinečné analýzy jednotlivých zón obličeje Face MappingSM vytváříme ošetření, které je uzpůsobené individuálním momentálním potřebám Vaší pleti a Vašim požadavkům. Profesionální výrobky značky Dermalogica® zajistí její zdravý vzhled jednou provždy.

  • Odpočinete si
  • Vaše pleť dostane tu nejlepší péči
  • Kombinujte i s dalšími ošetřeními

proskin 60′ digital detox | očista od „digitálního znečištění“

Digital Detox je vylepšením služby ProSkin 60 na míru, které vás dokáže odpojit od digitálního světa a vnímat sílu dotyku – zatímto vaše pleť se mění do toho nejlepšího a nejzdravějšího možného stavu.

propower peel 30′

Expresní 30-ti minutové ošetření vysoce aktivním chemickým peelem ProPower Peel, přizpůsobené potřebám vaší pleti. Toto intenzivní ošetření vyhlazuje pokožku a zaměřuje se individuálně na projevy akné, hyperpigmentace či předčasného stárnutí.

propower peel 60′

Maximálně účinné a plně přizpůsobené: nikdy jste neměli ošetření chemickým peelem, jako je toto! Komplexní 60-ti minutové ošetření spojuje náš ProPower Peel s pokročilými technikami ošetření pleti, individuálně přizpůsobené na neustále se měnící potřeby vaší pokožky.

Věděli jste?

Vaše kůže je živoucím orgánem, neustále reagujícím na změny. Doporučujeme tedy navštívit nás alespoň čtyřikrát ročně k aktualizaci vašeho osobního Skin Fitness plánu.

Post your comment

Fragranza.cz