Rádi bychom Vám představili inovativní značku Perricone MD, která nabízí revoluční přístup k péči o zdravý a krásný vzhled Vaší pleti. Perricone MD je známá svým holistickým přístupem ke kráse a zdraví, který zahrnuje nejen kosmetické přípravky, ale také stravu a esenciální doplňky stravy.

Perricone MD

Odkud Perricone MD pochází?

Značku Perricone MD založil dermatolog a nutriční specialista Nicholas Perricone v roce 1997. Jeho cílem bylo léčit znaky stárnutí, včetně stárnoucí pleti, jako nemoc a ne pouze zakrývat problémy. Perricone MD se vyznačuje třístupňovým systémem péče o pleť a tělo, který zahrnuje stravu, esenciální doplňky stravy a kosmetické přípravky pro pleť s jedinečnými účinnými látkami.

Perricone MD je pleťové kosmetika, která je důsledná v používání nejnovějších vědeckých objevů a patentovaných složek. Kombinace nejvyšší kvality surovin, přírodních ingrediencí a vědecky ověřených složek poskytuje vynikající výsledky pro všechny typy pleti. Každá řada Perricone MD je navržena tak, aby byla účinná, šetrná a aby pomáhala při prevenci a léčbě příznaků stárnutí pleti.

Jaké jsou hlavní řady produktů Perricone MD?

  • Cold Plasma Plus+: pro všechny typy pleti, obsahuje technologii Liquid Crystal Delivery System, která zajišťuje hloubkovou hydrataci pleti a pomáhá redukovat viditelné známky stárnutí.

  • Essential Fx: pro suchou a zralou pleť, obsahuje technologii Acyl-Glutathione, která napomáhá redukovat viditelnost vrásek a zlepšuje pevnost pleti.

  • High Potency Classics: pro všechny typy pleti, obsahuje kombinaci účinných antioxidantů a vitaminů, které pomáhají bojovat proti volným radikálům a zpomalují proces stárnutí pleti.

  • Hypoallergenic CBD: pro citlivou a alergickou pleť, obsahuje jemné a hypoalergenní přípravky, které minimalizují riziko podráždění pokožky.

  • No Makeup Makeup: pro přirozený vzhled, obsahuje přípravky, které poskytují dokonalý základ pro make-up a zároveň chrání pokožku před vnějšími vlivy.

  • Neuropeptide: je určena pro zralou pleť s hlubokými vráskami a ztrátou elasticity. Obsahuje exkluzivní patentované látky jako je DMAE a neuropeptidy, které pomáhají zlepšovat pevnost a tonus pleti, snižovat výskyt vrásek a vyhlazovat pokožku.

  • Anti-Blemish: je určena pro problematickou pleť trpící akné, černými tečkami a dalšími nedokonalostmi. Obsahuje účinné složky, jako je salicylová kyselina, zelený čaj, glukonolakton a další, které působí protizánětlivě, antibakteriálně a pomáhají zlepšovat texturu pokožky. 

perrcione MD topsellery

Nevíte si rady s výběrem?
Přinášíme Vám jednoduchého průvodce, jak se v jednotlivých řadách vyznat:

produktová navigace Perricone mD