Při nařízeném omezeném pohybu může být těžké najít smysluplné aktivity, kterými se adekvátně zabavit. Možná najdete čas na knihu, kterou jste si před časem zakoupili, budete cvičit online jógu nebo se pustíte do vaření. Možností je spousta, nezapomínejte na péči o svoje vlasy.

Kadeřnictví a kosmetické salony jsou zavřené a to je ta pravá chvíle se naučit správně pečovat o svoje vlasy. Možná Vás překvapí kolik zdánlivě rutinních procesů děláte jinak, než je pro Vaše vlasy vhodné.

Máte doma produkty určené pro Vaše vlasy?

Určitě jste už slyšeli, jakou paseku mohou nadělat produkty, které pro Vaše vlasy nejsou určeny. Těžká hydratační péče Vašim nebarveným vlasům, které mají suché konečky nemusí úplně vyhovat a naopak vlasy extrémně zesvětlené nepotřebují vždy jen produkty, které mají reparační schopnosti. Pomůžeme Vám tuto problematiku pochopit. 

Domácí očista vlasů.

Řešíte-li nějaký konkrétní problém se svými vlasy, vždy je potřeba začít u čištění. Nezamněňujme čištění vlasů s klasickým mytím. Mluvíme o hloubkovém čištění, které Vaše vlasy zbaví ulpělých nánosů přípravků, minerálů z vody a dalších nánosů, které se ve vlasech hromadí při běžné péči. Velkou roli hraje voda, kterou vlasy běžně umýváte. Je-li baterie ve Vaší koupelně často zanešená vodním kamenem, stejně zanešené budou i Vaše vlasy. Je potřeba je pravidelně těchto nánosů z vody zbavovat. Stejně tak, jako chodíte pravidelně na dentální hygienu svých zubů, zaslouží si i Vaše vlasy pravidelnou hloubkovou očistu. 

Proč vlasy hloubkově čistit a čeho tím docílíte? Vaše vlasy zbavíte matného povlaku a péče, kterou použijete následně lépe pronikne do struktury vlasu. Pokud není vlas dobře očištěn, produkty, které pro péči použijete se nedostanou do správné vrstvy vlasu, kde mají působit a profesionální vlasovou péči z vlasů bez většího účinku jednoduše opláchnete. Pokud zařadíte tyto hloubkově čistící produkty do Vaší vlasové rutiny, další použité produkty budou o Vaše vlasy náležitě pečovat.

Ptáte se jaké produkty jsou pro hloubkovou očistu určené? 

Natipovali jsme pro Vás produkty, které koupíte na našem eshopu: