Bez ohledu na to, jak zdravě vypadá váš obličej, váš výstřih může vyprávět jiný příběh.

Je to proto, že pokožka krku je tenká, jemná a náchylnější k poškození sluncem, fotosenzitivitě z parfémů a prohlubujícím se vráskám, které vznikají v důsledku pohybů při pohledu dolů na naše elektronická zařízení. S věkem ztrácí pokožka sílu a pružnost a krční svaly ochabují.

Dermalogica Neck Fit Contour Serum obsahuje vysoce účinnou technologii Flex Fit Contour, která působí jako neviditelná síť zajišťující pokožce okamžitý liftingový efekt díky účinným polymerům.

Jak se síť stahuje, tak vyhlazuje a vypíná pokožku, čímž zajišťuje okamžitý viditelný liftingový efekt a okamžité zmírnění vzhledu hlubokých vrásek. Pomáhá také snížit míru pronikání nečistot z okolního prostření, které mohou být příčinou vzniku známek předčasného stárnutí pleti.

   

Představujeme Vám nového osobního trenéra pro Váš krk a dekolt:

Dermalgoica NECK FIT CONTOUR SERUM

Dermalogica Neck Fit Contour Serum 50 ml

Dermalogica Neck Fit Contour Serum 50 ml

✔ K expedici ✔ Na prodejně

2 590

Časté otázky a odpovědi:

Co je Neck Fit Contour Serum?

Je to lehounké sérum v s roll-on aplikátorem určené k ošetření krku a dekoltu, které okamžitě vypne pokožku, Postupně ji tonizuje a zanechá ji viditelně zpevněnou a s definovanými konturami.

Díky čemu je unikátní?

Sérum obsahuje vysoce účinnou technologii Flex Lift Contour, která působí jako neviditelné pletivo zajišťující pleti liftingový a zpevňující efekt. Zároveň vyhlazuje jemné linky a pomáhá chránit pleť před znečištěním z okolního prostředí, které může vést ke vzniku předčasných známek stárnutí pleti.

Proč je nutné mít zvláštní produkt pro oblast krku?

Bez ohledu na to, jak zdravě vypadá váš obličej, váš výstřih může vyprávět jiný příběh. To proto, že pokožka krku je tenká, jemná a náchylnější k poškození sluncem, fotosenzitivitě z parfémů a prohlubujícím se vráskám, které vznikají v důsledku pohybů při pohledu dolů na naše elektronická zařízení. S věkem ztrácí pokožka sílu a pružnost a krční svaly ochabují. Tyto faktory mohou zhoršit vzhled linek, vrásek a povislé pleti.

V jakém množství by se produkt měl používat?

I malá troška dokáže divy! Toto sérum se nanáší pouze v tenké vrstvě, tubu proto během aplikace mačkejte opravdu šetrně.

Jak dlouho přetrvá zpevňující efekt?

Každý z nás má jinou pleť (a režim péče o ni), takže doba trvání zpevňujícího efektu se bude individuálně lišit.

Je možné toto sérum vrstvit nad či pod jiná séra?

Tento produkt byl vyvinut tak, aby poskytoval optimální péči pokožce na krku, která je tenčí než pleť na obličeji. Před aplikací Neck Fit Contour Serum ani po ní nedoporučujeme použít další sérum, které by mohlo narušit účinnost technologie Flex Lift Contour. Po aplikaci tohoto produktu doporučujeme použít pouze hydratační péči nebo krém s ochranným faktorem.

Tip! Pro celkové oživení a zpevnění pleti doporučujeme:

Pro všechny zralé ženy v kombinaci s Neck Fit Contour sérem. 

Dermalogica Phyto-Nature Firming Serum 40 ml

Dermalogica Phyto-Nature Firming Serum 40 ml

✔ K expedici ✔ Na prodejně

3 990
Dermalogica AgeSmart Antioxidant HydraMist 150 ml

Dermalogica AgeSmart Antioxidant HydraMist 150 ml

✘ K expedici ✔ Na prodejně

1 350
Dermalogica AgeSmart Skin Resurfacing Cleanser 150 ml

Dermalogica AgeSmart Skin Resurfacing Cleanser 150 ml

✔ K expedici ✔ Na prodejně

1 350
Dermalogica AgeSmart Dynamic Skin Recovery SPF 50 50 ml

Dermalogica AgeSmart Dynamic Skin Recovery SPF 50 50 ml

✔ K expedici ✔ Na prodejně

2 250