• info@fragranza.cz
  • Tel: +420 240 242 112

BBmessopen - dermapero navržené pro BBglow!

MTS = Microneedeling Therapy System = mikrojehličkování 

BBmessopen využívá vlastní fyziologické schopnosti regenerace kůže. Při ošetření vzniknou v kůži mikrotraumata, které zanechají vpichy jehličkami. Obranný mechanismus kůže vyplaví růstové faktory (fibroblasty), které stimulují kožní buňky k produkci kolagenu a elastinu. Zároveň se tvoří nové kožní buňky. Nová hmota vyplňuje kanálky vzniklé po jehličkách, její celkový objem narůstá. Kolagen je pevnější a kůže je pružnější. 

Regenerační proces trvá až čtyři týdny a závisí na nastavení hloubky jehliček v peru. Při ošetření se do kůže vpravují séra a boostery. Do kůže se jich tímto způsobem dostane až o 80% více než pouhým nanesením na její povrch. Doporučujeme používat kosmeceutikální korejské booster ampule STAYVE.
BBmessopen se vyrábí ve dvou variantách. Klasický BBmessopen s vyměnitelnou baterií a LED BBmessopen. V nabídce jsou i jednorázové jehly 12, 36 a nano.
 
BBmessopen nabízí jednorázové sterilní nástavce s různými počty jehel (12, 36 nebo NANO). Využijte i výhodné ekonomické balení po 10ti nebo 50ti kusech.
 
 

BBmessopen - bbglowbbmessopen x bbglow

 

BBmessopen LED Photon Electric Derma Pen

BBmessopen LED Photon Electric Derma Pen

✔ K expedici ✔ Na prodejně

8 990 Kč
4 495
BBmessopen Derma Pen (Recharge Model)

BBmessopen Derma Pen (Recharge Model)

✔ K expedici ✔ Na prodejně

8 990 Kč
4 495

 

 

 

Post your comment

Fragranza.cz