Alterna Caviar RepaiRx Split Ends Mend 30 ml

Kúra pro znovuobnovení vlasů
Cena:
999,00 Kč
3 330,00 Kč / 100 ml
✔ K expedici ✔ Na prodejně
Osobně (Spálená)
pondělí 26.8
Geis Point
úterý 27.8
Geis kurýr po ČR
úterý 27.8
Balík Do ruky
úterý 27.8
Balík Na poštu
úterý 27.8
Balík Do balíkovny
úterý 27.8
Geis kurýr Slovensko
středa 28.8
Kód produktu: 78828

Detailní popis

Alterna Caviar RepaiRx Split Ends Mend 30 ml

Vlastnosti
Krém, který porézní a silně poškozené vlasy hloubkově obnovuje. Regeneruje a okamžitě napravuje roztřepené konečky vlasů již po jednom použití. Vlasová vlákna zanechává pevnější, hladší, jemnější a lesklejší. Jeho specialitou je posílení vlasu tak, aby bylo zamezeno budoucímu poškození, kontroluje krepatění vlasů.


Složení
Obsahuje posilující proteiny, které vyplňují mezery v samotné kutikule vlasu, aby ji obnovily a posílily. Díky tomu je vlas odolnější proti budoucímu poškození. Kaviárový extrakt, vitamin C a cytokiny, které vlasy vyhladí a dodají jim lesk. Speciální technologie Seasilk®, směs výtažků z mořských rostlin, která vlasy hydratuje a regeneruje, Age-Control Complex®, který působí proti všem druhům stárnutí vlasů (přirozenému nebo způsobenému vlivem vnějšího prostředí či chemickým ošetřením). Color Hold®, který chrání barvu před vymytím a vyblednutím. Enzymetherapy® usnadňující vstřebávání aktivních složek.


Použití
Naneste do ručníkem vysušených vlasů, zaměřte se na konce. Neoplachujte a pokračujte s úpravou vlasů jako obvykle. Lze jej použít k uhlazení a závěrečnému stylingu.

Varianty

Vaše cena:
1 290,00 Kč
8,01 Kč / g
Post your comment

Fragranza.cz